Actueel weer Kruiningen
Laatste update: 2026-05-02 om 14:50 uur
| Temperatuur | 23.6 °C |
| Neerslag | 10.4 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.1 km/u uit WNW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1017.1 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 18.7 km/u om 12:28 u |
| Minimum temp. | 12.3 °C om 04:53 u |
| Maximum temp. | 23.6 °C om 14:48 u |
| Windchill | 24.1 °C |
| Hitte index | 23.6 °C |
| Dauwpunt | 15.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 62.0 % |
| Zonnestraling | 765.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 839.0 W/m2 om 14:15 u |
| UV index | 3.4 |
| Max. UV index | 3.8 om 14:17 u |
| Zon op | 06:14 u |
| Zon onder | 21:08 u |